LPG
DragonGaz na każdą porę roku

LPG, energia zawsze pod ręką

DragonGaz dostarcza LPG w butlach i małych zbiornikach o różnej pojemności w zależności od Twoich potrzeb: ekonomiczne, bezpieczne i gotowe do użycia paliwo, które pozwoli Ci gotować, mieć ciepłą wodę, ogrzewać lub chłodzić Twój dom i towarzyszyć Ci w czasie wolnym.

Firma DragonGaz do Państwa dyspozycji oddaje najnowocześniejsze rozwiązania techniki grzewczej i instalacyjnej. Sposób uzyskania znacznych oszczędności energii przybliżą Państwu zasady ekonomicznej eksploatacji instalacji gazu płynnego:

  • Dobra lub bardzo dobra  izolacja termiczna obiektów
  • Nowoczesne urządzenia grzewcze o wysokim stopniu sprawności
  • Instalacje z zaworami termostatycznymi
  • Instalacje z regulacją centralną pogodową i programatorem tygodniowym
  • Właściwe cykle eksploatacji instalacji grzewczych, optymalnie dostosowane do potrzeb użytkownika
Ogrzewanie i chłodzenie

Gaz płynny jest optymalnym rozwiązaniem dla zaspokojenia łącznych potrzeb obiektu na ogrzewanie w okresie zimowym oraz chłodzenie w okresie letnim. Dzięki szerokiej gamie gazowych urządzeń do produkcji wody lodowej z funkcją ogrzewania oraz gazowych klimatyzatorów z funkcją ogrzewania dzięki energii zawartej w gazie płynnym możemy w sposób optymalny spełniać wszelkie wymagania klientów w zakresie ogrzewania i chłodzenia jednocześnie.

Produkcja ciepłej wody

Dzięki wysokiej wartości jednostkowej energii zawartej w gazie płynnym jest on optymalnym paliwem dla urządzeń produkujących ciepłą wodę w nieograniczonych w praktyce ilościach dostosowanych do potrzeb użytkowników indywidulanych jak i instalacji przemysłowych. Duża moc urządzeń umożliwia szybkie przygotowanie wymaganej ilości ciepłej wody bez potrzeby jego magazynowania.

Gotowanie

Dla każdej osoby profesjonalnie zajmującej się gotowaniem wykorzystanie w tym procesie gazu płynnego nie wymaga rekomendacji. Jest to jedyny powszechny i w pełni odstępny nośnik energii, zapewniający natychmiastowe rozpoczęcie procesów gotowania jak również jego natychmiastowe zakończenie. W pełni regulowalna energia optymalna dla każdego rodzaju kuchni jest niezastąpiona w domu jak i w restauracji czy stołówce bez niej nie ma szefa kuchni.

Zbiorniki
Klienci licznikowi indywidulani I zbiorowi

Zamów gaz