Aktualności

Nieco taniej w lutym

Dzielimy się z naszymi Klientami dobrą wiadomością. Ceny LPG na rynku hurtowym nieco niższe. Tym samym będziemy mogli Państwu zaproponować nowe ceny sprzedawanego przez DragonGaz propanu. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi handlowcami. Już dziś warto umówić termin dostawy gazu grzewczego.
Czytaj dalej

Życzymy Państwu

Ciepłych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, w nadchodzącym roku dalszego powodzenia. Cezary Kwella, prezes zarządu DragonGaz sp. z o.o. wraz z pracownikami
Czytaj dalej

Gaz nie drożeje

Zastopowały wzrosty cen paliw na rynkach hurtowych, co oznacza, że powinniśmy spodziewać się w nadchodzących miesiącach obniżek. Niestety, póki co, nie jest znana ani data, ani wysokość nowych stawek. Niezależnie od tej wiadomości, nie powinniśmy czekać z uzupełnieniem gazu w zbiornikach przydomowych i firmowych. To ostatni moment na przedzimowy przegląd stanu propanu i złożenie zamówienia.
Czytaj dalej

Ceny szaleją

Choć można było spodziewać się takiej sytuacji, nik nie przypuszczał, że będzie aż tak drogo. Ceny gazu płynnego zbliżają się do historycznego maksimum na rynkach hurtowych. Istnieją uzasadnione obawy, że ceny propanu w nadchodzącym okresie grzewczym osiągną nienotowany dotąd w historii poziom. Dlaczego tak się dzieje? Podwyżki wywołują sankcje nałożone na firmy białoruskie. Aktualne sposoby dostaw […]
Czytaj dalej

Rynek na rozdrożu

Jesteśmy atakowani informacjami o rekordowych cenach energii na rynkach hurtowych. Dotyczy to w praktyce wszystkich rodzajów energii, poczynając od ropy, poprzez gaz ziemny, energię elektryczną, a kończąc na gazie płynnym. Perspektywa dla surowców, a w ślad za tym dla całego rynku, nie jest optymistyczna. Podwyżki obejmują coraz więcej aspektów naszego otoczenia gospodarczego, pomimo zapewnień polityków […]
Czytaj dalej

Embargo: ceny w górę

Embargo Unii Europejskiej na produkty ropopochodne z Białorusi trwa. Ograniczenia zostały nałożone na wybrane sektory gospodarcze oraz handel wyselekcjonowanymi grupami towarów. Sankcje dotyczą także importu do krajów UE produktów ropopochodnych. Taka sytuacja powoduje zakłócenia dostaw gazu płynnego z kierunku wschodniego. Skutkuje to niestety wysokimi poziomami cen na rynkach hurtowych, z którymi musimy się zmierzyć.
Czytaj dalej

Nowy obowiązek rejestracyjny dla podmiotów gospodarczych

Od 1 lipca wchodzi w życie nowy obowiązek rejestracyjny. Objętę są nim podmioty zużywające gaz płynny, zwolniony z akcyzy ze względu na przeznaczenie w gospodarce. Takiego obowiązku nie mają natomiast osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej. Ustawodawca utworzył Centralny Rejestr Podmiotów Akcyzowych. Rejestracja odbywa się poprzez platformę PUESC2. Co ważne, dla podmiotów, które nie zarejestrowały się […]
Czytaj dalej

Latem zaoszczędzisz

Zaczynamy coroczną akcję letnią! Nasi klienci mogą kupić gaz w najkorzystniejszej cenie! Zatem sprawdźcie stan gazu w butlach i składajcie zamówienia, telefonicznie, online. Akcja zaczyna się do 1 czerwca i kończy 20 sierpnia.
Czytaj dalej

Niestabilny rynek paliw

Zimna wiosna, niestabilna sytuacja na rynku paliw dają się we znaki. Liczymy, że lato przyniesie poprawę sytuacji. Nie oznacza to, że z zamówieniem gazu powinni Państwo czekać. Namawiamy do sprawdzenia stanu butli i złożenia zamówienia. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.
Czytaj dalej

Pandemia w szczycie, ceny ustabilizowały się

Trzecia fala pandemii już w nas uderzyła. Pracujemy dla Państwa pomimo wielu obostrzeń. Zamówienia realizujemy z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prawdopodobnie szczyt cen gazu mamy już za sobą. Ceny ustabilizowały się, na jak długo, tego nie wiemy. Namawiamy do sprawdzenia stanu butli i złożenia zamówienia.
Czytaj dalej
1 2 3

Dział techniczny

695 219 832

Dział obsługi klienta

71 334 90 00

Kontakt

Formularz Kontaktowy
Zamów gaz