Aktualności

Rynek na rozdrożu

Jesteśmy atakowani informacjami o rekordowych cenach energii na rynkach hurtowych. Dotyczy to w praktyce wszystkich rodzajów energii, poczynając od ropy, poprzez gaz ziemny, energię elektryczną, a kończąc na gazie płynnym. Perspektywa dla surowców, a w ślad za tym dla całego rynku, nie jest optymistyczna. Podwyżki obejmują coraz więcej aspektów naszego otoczenia gospodarczego, pomimo zapewnień polityków […]
Czytaj dalej

Embargo: ceny w górę

Embargo Unii Europejskiej na produkty ropopochodne z Białorusi trwa. Ograniczenia zostały nałożone na wybrane sektory gospodarcze oraz handel wyselekcjonowanymi grupami towarów. Sankcje dotyczą także importu do krajów UE produktów ropopochodnych. Taka sytuacja powoduje zakłócenia dostaw gazu płynnego z kierunku wschodniego. Skutkuje to niestety wysokimi poziomami cen na rynkach hurtowych, z którymi musimy się zmierzyć.
Czytaj dalej

Nowy obowiązek rejestracyjny dla podmiotów gospodarczych

Od 1 lipca wchodzi w życie nowy obowiązek rejestracyjny. Objętę są nim podmioty zużywające gaz płynny, zwolniony z akcyzy ze względu na przeznaczenie w gospodarce. Takiego obowiązku nie mają natomiast osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej. Ustawodawca utworzył Centralny Rejestr Podmiotów Akcyzowych. Rejestracja odbywa się poprzez platformę PUESC2. Co ważne, dla podmiotów, które nie zarejestrowały się […]
Czytaj dalej

Latem zaoszczędzisz

Zaczynamy coroczną akcję letnią! Nasi klienci mogą kupić gaz w najkorzystniejszej cenie! Zatem sprawdźcie stan gazu w butlach i składajcie zamówienia, telefonicznie, online. Akcja zaczyna się do 1 czerwca i kończy 20 sierpnia.
Czytaj dalej

Niestabilny rynek paliw

Zimna wiosna, niestabilna sytuacja na rynku paliw dają się we znaki. Liczymy, że lato przyniesie poprawę sytuacji. Nie oznacza to, że z zamówieniem gazu powinni Państwo czekać. Namawiamy do sprawdzenia stanu butli i złożenia zamówienia. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.
Czytaj dalej

Pandemia w szczycie, ceny ustabilizowały się

Trzecia fala pandemii już w nas uderzyła. Pracujemy dla Państwa pomimo wielu obostrzeń. Zamówienia realizujemy z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prawdopodobnie szczyt cen gazu mamy już za sobą. Ceny ustabilizowały się, na jak długo, tego nie wiemy. Namawiamy do sprawdzenia stanu butli i złożenia zamówienia.
Czytaj dalej

Droższy gaz

Nie mamy dobrych wiadomości dla naszych klientów. Cena propanu będzie rosła. Dzieje się tak, gdyż drożeje ropa. Namawiamy do składania zamówień, tym bardziej, że nadal utrzymują się niskie temperatury.
Czytaj dalej

Nie czekaj do ostatniej chwili

Zima, jak dotąd, nie jest wyjątkowo uciążliwa. Synoptycy zapowiadają jednak, jeszcze w tym miesiącu, znaczny spadek temperatury. Tymczasem przy powtarzających się krótkotrwałych epizodach mrozu, klienci po mroźnym weekendzie zamawiają gaz, mając już pusty zbiornik. Nie jest to rozwiązanie zalecane. Czas dostawy wynosi średnio trzy dni! Oczywiście staramy się przyspieszyć tankowanie. Wiąże się to z niepotrzebnym […]
Czytaj dalej

Zima nie może zaskoczyć

Synoptycy prognozują: pogodę ma kształtować „bestia ze wschodu”. Oznacza to uderzenie zimy, intensywne opady śniegu. Radzimy nie czekać ze złożeniem zamówień. Niezwłocznie prosimy o sprawdzenie stanu gazu w butlach. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.
Czytaj dalej

Covid-19 nie zakłóca naszej pracy

Jak w wielu firmach, i u nas, część załogi przebywa na kwarantannie, pracuje zdalnie.  Pomimo pandemii dostawy gazu realizujemy na bieżąco. Zamówienia mogą Państwo składać przez naszą stronę https://dragongaz.pl/zamow-gaz lub telefonicznie. Życzymy zdrowia, namawiamy do zachowania ostrożności.
Czytaj dalej
1 2 3

Dział techniczny

695 219 832

Dział obsługi klienta

71 334 90 00

Kontakt

Formularz Kontaktowy
Zamów gaz