Aktualności

Latem zaoszczędzisz

Zaczynamy coroczną akcję letnią! Nasi klienci mogą kupić gaz w najkorzystniejszej cenie! Zatem sprawdźcie stan gazu w butlach i składajcie zamówienia, telefonicznie, online. Akcja zaczyna się do 1 czerwca i kończy 20 sierpnia.
Czytaj dalej

Niestabilny rynek paliw

Zimna wiosna, niestabilna sytuacja na rynku paliw dają się we znaki. Liczymy, że lato przyniesie poprawę sytuacji. Nie oznacza to, że z zamówieniem gazu powinni Państwo czekać. Namawiamy do sprawdzenia stanu butli i złożenia zamówienia. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji.
Czytaj dalej

Pandemia w szczycie, ceny ustabilizowały się

Trzecia fala pandemii już w nas uderzyła. Pracujemy dla Państwa pomimo wielu obostrzeń. Zamówienia realizujemy z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prawdopodobnie szczyt cen gazu mamy już za sobą. Ceny ustabilizowały się, na jak długo, tego nie wiemy. Namawiamy do sprawdzenia stanu butli i złożenia zamówienia.
Czytaj dalej

Droższy gaz

Nie mamy dobrych wiadomości dla naszych klientów. Cena propanu będzie rosła. Dzieje się tak, gdyż drożeje ropa. Namawiamy do składania zamówień, tym bardziej, że nadal utrzymują się niskie temperatury.
Czytaj dalej

Nie czekaj do ostatniej chwili

Zima, jak dotąd, nie jest wyjątkowo uciążliwa. Synoptycy zapowiadają jednak, jeszcze w tym miesiącu, znaczny spadek temperatury. Tymczasem przy powtarzających się krótkotrwałych epizodach mrozu, klienci po mroźnym weekendzie zamawiają gaz, mając już pusty zbiornik. Nie jest to rozwiązanie zalecane. Czas dostawy wynosi średnio trzy dni! Oczywiście staramy się przyspieszyć tankowanie. Wiąże się to z niepotrzebnym […]
Czytaj dalej

Zima nie może zaskoczyć

Synoptycy prognozują: pogodę ma kształtować „bestia ze wschodu”. Oznacza to uderzenie zimy, intensywne opady śniegu. Radzimy nie czekać ze złożeniem zamówień. Niezwłocznie prosimy o sprawdzenie stanu gazu w butlach. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.
Czytaj dalej

Covid-19 nie zakłóca naszej pracy

Jak w wielu firmach, i u nas, część załogi przebywa na kwarantannie, pracuje zdalnie.  Pomimo pandemii dostawy gazu realizujemy na bieżąco. Zamówienia mogą Państwo składać przez naszą stronę https://dragongaz.pl/zamow-gaz lub telefonicznie. Życzymy zdrowia, namawiamy do zachowania ostrożności.
Czytaj dalej

Elektroniczne dowody dostawy: prace wciąż trwają

Obowiązek realizacji dostaw gazu na podstawie elektronicznego dowodu dostawy może być ponownie przesunięty. Tym razem mowa jest o kolejnych 12 miesiącach. Powód opóźnienie: trwające prace w zakresie budowy oprogramowania obsługującego system.
Czytaj dalej

Ponad 100 procent więcej gazu

Bardzo deszczowe lato wymusza zwiększenie zużycia gazu. Segment rolniczy już przygotowuje się do suszenia płodów rolnych i do zakupów, zwiększonych względem lat poprzednich, ilości gazu płynnego.
Czytaj dalej

Letnia promocja – ostatni czas na decyzje!

Akcja letnia dobiega końca. Namawiamy naszych klientów, którzy nie złożyli jeszcze zamówień do skorzystania z promocji. Gaz w specjalnej cenie jeszcze do 20 sierpnia.
Czytaj dalej
1 2

Dział techniczny

695 219 832

Dział obsługi klienta

71 334 90 00

Kontakt

Formularz Kontaktowy
Zamów gaz