25/05/2022

Letnia akcja napełniania zbiorników

W obecnych trudnych i burzliwych czasach Dragongaz stara się sprostać Państwa potrzebom w zakresie zaopatrzenia Państwa instalacji w gaz płynny. Sezon grzewczy 2021/2022 związany był ze znacznymi wahaniami cen hurtowych i detalicznych wywołanych sytuacją na rynkach energii  i wojną pomiędzy Ukrainą i Rosją. 

Obecnie sytuacja rynkowa i cenowa jest stabilna, chociaż ceny hurtowe pozostaną na poziomie dalekim od naszych oczekiwań oraz oczekiwań naszych Klientów. Dołożymy jednak wszelkich starań, aby nasi Klienci byli zabezpieczeni w niezakłócone dostawy gazu płynnego.

Dragongaz poprzez przynależność do międzynarodowej grupy firm zajmujących się dystrybucją LPG w 7 krajach Europy jest w stanie zagwarantować bezpieczne i stabilne zaopatrzenie w gaz płynny, z wielu kierunków bez ryzyka zatrzymania instalacji, dla swoich Klientów. 

Jak co roku mamy przyjemność poinformować Państwa, iż w połowie maja rozpoczęliśmy letnią akcję napełniania zbiorników. Przygotowaliśmy specjalną ofertę, aby umożliwić zakup propanu w  korzystnej cenie, przed kolejnym okresem zimowym. 

Proponujemy Państwu możliwość  zakupu gazu po atrakcyjnych cenach. Promocja trwa do 27 sierpnia 2022. Radzimy skorzystać z możliwości zakupu ze względu na niepewność sytuacji międzynarodowej oraz ryzyko wprowadzenia embarga na dostawy LPG z Rosji, co wywoła chwilowe wzrosty cen hurtowych wynikające z zakłóceń łańcuch dostaw i zmiany kierunków zaopatrzenia kraju w gaz płynny.  Będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie lub e-mailowo, aby zaproponować możliwość zakupu gazu propanu w letniej ofercie promocyjnej, przygotowanej specjalnie dla Państwa.

Mogą Państwo również kontaktować się osobiście z naszym działem obsługi klienta pod numerami telefonów: 71 334 90 00  wewn. 1  lub tel. kom. 607 327 339 lub 607 680 343 lub adresem email: zamowienia@dragongaz.pl. Zachęcamy również tych z naszych Klientów, z którymi korespondujemy w formie tradycyjnej do jej zmiany na formę elektroniczną (np. e-faktury). Jest to forma wygodniejsza, a w obecnych czasach również bezpieczniejsza. Informację o woli zmiany prosimy przesłać  na e-mail: centrala@dragongaz.pl. Formularz jest również dostępny na naszej stronie internetowej www.dragongaz.pl w zakładce kontakt – dokumenty do pobrania.


Dziękując Państwu za dotychczasową współpracę, mamy nadzieję na jej kontynuację w kolejnych latach.

Dział techniczny

695 219 832

Dział obsługi klienta

71 334 90 00

Kontakt

Formularz Kontaktowy
Zamów gaz