Butle

Dragongaz oferuje gaz LPG w butlach o pojemości 1 kg, 2 kg, 5 kg jak rownież 11 kg do celów grzewczych oraz 11 kg do potrzeb napędowych oraz 33 kg, wykorzystywany do np. gotowania w kuchenkach gazowych, do ogrzewania, do szeregu procesów technologicznych w przemyśle oraz do napędu wózków widłowych.

Dostawy realizujemy na podstawie indywidualnych umów z naszymi Klientami, gwarantując najwyższą jakość produktu oraz terminowość dostaw.

Dystrybucję gazu w butlach prowadzimy na obszarze województw: opolskiego, dolnośląskiego, warmińsko – mazurskiego, pomorskiego, kujawsko – pomorskiego.

 

 

Kliencie rusza promocja „Klient poleca Klienta”, chcesz otrzymać 350 litrów gazu gratis, poleć swojego sąsiada. Druk ulotki do pobrania (tutaj)
×

Z ostatniej chwili Państwo rozpoczyna „luzowanie gospodarki”

Pomimo sytuacji nadzwyczajnej DragonGaz dostarcza gaz płynny do klientów bez zakłóceń. Nie wzrosły również ceny oferowanego produktu.

W związku z rosnącym popytem na gaz płynny i obniżeniem poziomów produkcji przez rafinerie obserwujemy systematyczny wzrost cen hurtowych propanu oferowanych przez producentów.

Rekomendujemy sprawdzenie stanów magazynowych gazu płynnego i dokonanie w razie potrzeby zakupu gazu płynnego w chwili obecnej.