Aktualności

Pomimo letniej aury namawiamy naszym klientów do sprawdzenia stanu gazu w zbiornikach przydomowych, firmowych. Prosimy o złożenie zamówień jeszcze we wrześniu.

czytaj dalej...

Ministerstwo finansów pracuje nad ustawą przesuwającą wejście w życie nowych rozwiązań dla rynku LPG w zakresie obowiązku stosowania elektronicznych dowodów dostawy do 1 stycznia 2021.

czytaj dalej...

Promocyjna akcja letnia trwa aż do wyczerpania zmagazynowanych zapasów. Zachęcamy naszych klientów do składania zamówień telefonicznie lub za pośrednictwem formularza zgłoszeń na naszej stronie internetowej.

czytaj dalej...

Minister Finansów postanowił włączyć LPG do systemu monitorowania przewozów towarów wrażliwych. Od 1 października transport gazu płynnego z zapłaconą akcyzą będzie objęty systemem SENT oraz SENT GEO.

czytaj dalej...

Koniec sezonu nie oznacza końca problemów związanych z ogrzewaniem naszych domów, biur, czy hal produkcyjnych. Już teraz warto rozważyć zmianę sposobu ogrzewania z węglowego na gazowy, wygodny i ekologiczny.

czytaj dalej...

Zakłócenia i ograniczenia dostaw propanu do Polski. To skutek rozruchu dużego zakładu produkcji polipropylenu w Rosji, który jako surowca do produkcji potrzebuje propanu.

czytaj dalej...

Nie powinno być skoków cen gazu. Analitycy przewidują, że będzie stabilnie, przynajmniej wiosną. Ta przyszła dość szybko, jednak w marcu może pojawić się ochłodzenie.

czytaj dalej...

Za nami wiele niespodzianek cenowych, którymi zaskakiwano nas w ciągu ostatnich miesięcy. Aktualnie rynek hurtowy oferuje propan w cenie na średnim poziomie.

czytaj dalej...

Ustawodawca wysłuchał rad przedsiębiorców. Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zamianie terminu wejścia w życie e-DD. Nowy termin to koniec 2019 roku.

czytaj dalej...

Zachęcamy klientów do dokonywania zakupów gazu w grudniu, w związku z wejściem nowych rozwiązań legislacyjnych, w zakresie kontroli dystrybucji gazu płynnego zwolnionego z akcyzy ze względu na przeznaczenie.

czytaj dalej...

Zmianie ulegnie system dystrybucji oraz potwierdzania odbioru gazu płynnego, zwolnionego z akcyzy ze względu na przeznaczenie.

czytaj dalej...

Średnia hurtowa cena LPG w Polsce osiągnęła najwyższy poziom od 4 lat. Niestety, nasi analitycy nie mają dobrych wiadomości...

czytaj dalej...
×

Z ostatniej chwili:

Pomimo zagrożenia epidemiologicznego DragonGaz dostarcza gaz płynny do klientów bez zakłóceń.
Realizujemy dostawy w sposób minimalizujący zagrożenie, monitorujemy stan zdrowia pracowników.
Rekomendujemy sprawdzenie stanów magazynowych gazu płynnego i dokonanie, w razie potrzeby, zakupu.