Stacja Paliw Brzeźnik

Stacja paliw w Brzeźniku koło Bolesławca dzięki położeniu przy drodze krajowej numer 94 w kierunku na Zgorzelec, nie tylko oferuje wszystkie rodzaje paliwa okolicznym mieszkańcom, ale również jest doskonałym punktem tankowani oraz wypoczynku dla flot samochodów ciężarowych poruszających się w ruchu międzynarodowym. Dzięki całodobowej obsłudze, oferowaniu wszystkich rodzajów paliw łącznie z AD-bleu , dużemu parkingowi oraz barowi oferującemu doskonałe posiłki przygotowywane na miejscu w wersjach XL, jest to doskonałe miejsce na chwile postoju dla wielu kierowców.

Kliencie rusza promocja „Klient poleca Klienta”, chcesz otrzymać 350 litrów gazu gratis, poleć swojego sąsiada. Druk ulotki do pobrania (tutaj)
×

Z ostatniej chwili Państwo rozpoczyna „luzowanie gospodarki”

Pomimo sytuacji nadzwyczajnej DragonGaz dostarcza gaz płynny do klientów bez zakłóceń. Nie wzrosły również ceny oferowanego produktu.

W związku z rosnącym popytem na gaz płynny i obniżeniem poziomów produkcji przez rafinerie obserwujemy systematyczny wzrost cen hurtowych propanu oferowanych przez producentów.

Rekomendujemy sprawdzenie stanów magazynowych gazu płynnego i dokonanie w razie potrzeby zakupu gazu płynnego w chwili obecnej.