Aktualności

Zmianie ulegnie system dystrybucji oraz potwierdzania odbioru gazu płynnego, zwolnionego z akcyzy ze względu na przeznaczenie.

czytaj dalej...

Średnia hurtowa cena LPG w Polsce osiągnęła najwyższy poziom od 4 lat. Niestety, nasi analitycy nie mają dobrych wiadomości...

czytaj dalej...

Z końcem lata nie mamy dobrych wiadomości. Potwierdziły się nasze wcześniejsze prognozy, którymi dzielimy się z Państwem w ciągu ostatnich miesięcy.

czytaj dalej...

Od tego trendu nie ma już odwrotu - alarmuje portal Money.pl. Podwyżki możemy odczuć jednak szybciej niż się spodziewaliśmy. Skąd taki cenowy rajd?

czytaj dalej...

Zapraszamy do zapoznania się z trwającą letnią promocją dostawy gazu. Dzięki naszym zapasom możemy jeszcze Państwu zaproponować propan w bardzo konkurencyjnej cenie.

czytaj dalej...

W 2016 r. dostawy z gazu płynnego LPG z Rosji stanowiły 59 proc. importu surowca do Polski, rok później już 70,3 proc. – czytamy w najnowszym raporcie Polskiej Organizacji Gazu Płynnego, która podsumowuje stan branży w 2017 r.

czytaj dalej...

Mija kolejny 25 rok działalności naszej Spółki. Dragongaz stara się sprostać Państwa potrzebom, rosnącym kosztom prowadzania dystrybucji gazu płynnego. W ciągu ostatniego roku mieliśmy od czynienia z szeregiem zmian przepisów podatkowych, zmuszających podmioty działające w branży paliwowej do wdrożenia kosztownych systemów kontrolnych składania dodatkowych zabezpieczeń na rzecz Skarbu Państwa.

czytaj dalej...

Wyjątkowo ciepły kwiecień pozwolił zaoszczędzić zgromadzony w Państwa zbiornikach gaz. Jednakże, prosimy nie zwlekać z uzupełnianiem butli, z uwagi na możliwości zakłóceń dostaw gazu z Rosji...

czytaj dalej...

Nasi analitycy dbają o to, aby magazynować jak największe ilości gazu w momencie, gdy na rynku osiąga korzystną cenę.

czytaj dalej...

Siarczyste mrozy za nami, ale wiosny wciąż nie widać...

czytaj dalej...

Ciepły początek roku nie zapowiadał zbliżającej się zimy. Jednak synoptycy, w lutym, przewidują spadek temperatury nawet do minus kilkunastu stopni.

czytaj dalej...

Nie mamy dobrych wiadomości dla naszych klientów. Pierwsza połowa roku upłynie pod znakiem rosnących cen gazu.

czytaj dalej...